Tvorba webových stránek a eShopůZaložit webové stránkyZaložit e-shop

Tabulky umístění

TABULKY UMÍSTĚNÍ 2011

Muži
Místo Datum Čas Typ hadic Pořadí Poznámka
Široký Důl 16.4 15:58 2B / Sportovní 29  
Mladeč 14.5 19:78 3B / Klasické 2 OKrsková s.
Loučany 21.5 NP 3B / Sportovní 21 H.E.
Benkov 28.5 17:33 2B / Sportovní 12 H.E.
Ženy
           
           

 

 TABULKY UMÍSTĚNÍ 2010

 

MUŽI

MÍSTO

DATUM

ČAS

TYP HADIC

POŘADÍ

POZNÁMKA

 Olešnice

 1.5

 9,58

 

 5

 Haňovice A (nalívačka)

 Olešnice

 1.5

 9,48

 

 4

 Haňovice B (nalívačka)

 Dub nad Moravou

 8.5

 16,21

 2B / Sportovní

 1

 Místní úpravy

Loučany

22.5

20,51

3B / Sportovní

7

H.E.

Chválkovice

29.5

20,44

3B / Sportovní

10

H.E.

Mladeč

5.6

19,77

3B / Klasické

2

Okrsková s.

Svésedlice

12.6

15,12

2B / Sportovní

1

 

Měrotín

12.6

NP

2B / Klasické

 

 

Benkov

19.6

15,75

2B / Sportovní

8

H.E

Myslechovice

19.6

22,15

2B / Klasické

5

 

Myslechovice

19.6

19,80

2B / Sportovní

3

 

Střelice

26.6

19,51

3B / Sportovní

7

H.E

Odrlice

3.7

 

2B / Sportovní

 

 

Haňovice

10.7

16,93

2B / Sportovní

9

H.E

Břevenec

18.7

19,85

3B / Sportovní

6

H.E

Dětkovice

24.7

19,93

3B / Sportovní

11

 

Nová Hradečná

31.7

15,99

2B / Sportovní

11

H.E

Plinkout

7.8

20,62

3B / Sportovní

9

H.E

 Luká

 28.8

 

 2B / Sportovní

 2

 

Troubelice

28.8

19,42

2B / Sportovní

14

H.E noční

Ženy

 Loučany

 22.5

 NP

 2B / Sportovní

 4

 H.E.

 Chválkovice

 29.5

 21,12

 2B / Sportovní

 2

 H.E.

 Mladeč

 5.6

 23,62

 2B / Klasické

 1

 Okrsková s.

 Měrotín

 12.6

 

 2B / Klasické

 

 

Benkov

19.6

NP

2B / Sportovní

4

H.E.

Myslechovice

19.6

22,64

2B / Sportovní

1

 

Srřelice

26.6

23,04

2B / Sportovní

4

H.E

Haňovice

10.7

23,17

2B / Sportovní

3

H.E

Břevenec

18.7

22,81

2B / Sportovní

3

H.E

Plinkout

7.8

22,76

2B / Sportovní

4

H.E

Luká

28.8

 

2B / Sportovní

3

 

 

TABULKY UMÍSTĚNÍ 2009

 

MUŽI 

MÍSTO

DATUM

ČAS

TYP HADIC

POŘADÍ

POZNÁMKA

Ludéřov

3.5

21,68

2B / Klasické

6

4x100m(55,31) + útok

Dub nad Moravou

16.5

17,36

2B / Sportovní

3

 

Loučany

23.5

19,63

3B / Sportovní

10

H.E.+ VCO

Chválkovice

30.5

25,23

3B / Sportovní

11

VCO

Mladeč

6.6

22,31

3B / Klasické

2

Okrsková s.

Svésedlice

13.6

17,54

2B / Sportovní

6

 

Cholina

13.6

NP

2B / Sportovní

16

H.E.+ VCO

Myslechovice

20.6

19,29

2B / Klasické

4

 

Střelice

27.6

39,17

3B / Sportovní

15

H.E. + VCO

Liboš

4.7

19,03

2B / Klasické

2

 

Haňovice

11.7

16,02

2B / Sportovní

5

VCO

Újezd

18.7

15,53

2B / Sportovní

4

VCO

Vilémov

25.7

20,74

2B / Klasické

3

 

Nová Hradečná

1.8

17,33

2B / Sportovní

8

VCO

Nová Hradečná

1.8

23,56

2B / Sportovní

3

PS 8

Dlouhá Loučka

15.8

15,41

2B / Sportovní

1

 

Plumlov

22.8

NP

3B / Sportovní

 

Extraliga ČR

Luká

29.8

17,18

2B / Sportovní

3

 

Dolany

12.9

19,55

2B / Sportovní

16

H.E. + VCO

Toveř

26.9

18,89

3B / Sportovní

6

H.E. + VCO

Š. Důl - Lenin

24.10

NP

2B / Sportovní

93

 

Ženy

Ludéřov

3.5

NP

2B / Klasické

5

4x100m(66,06) + útok

Mladeč

6.6

24,71

2B / Klasické

1

Okrsková s.

Cholina

13.6

24,62

2B / Sportovní

3

H.E. + VCO

Myslechovice

20.6

39,00

2B / Klasické

2

 

Liboš

4.7

22,77

2B / Klasické

1

 

Haňovice

11.7

22,48

2B / Sportovní

2

VCO

Újezd

18.7

22,92

2B / Sportovní

2

VCO

Vilémov

25.7

24,68

2B / Klasické

2

 

Luká

29.8

23,83

2B / Sportovní

1

 

Toveř

26.9

22,66

2B / Sportovní

5

H.E. + VCO

Š. Důl - Lenin

24.9

24,69

2B / Sportovní

37

 

 

 TABULKY UMÍSTĚNÍ 2008

 

MUŽI 

MÍSTO

DATUM

ČAS

TYP HADIC

POŘADÍ

POZNÁMKA

Ludéřov

3.5

NP

2B / Klasické

16

4x100m + útok

Dub nad Moravou

17.5

19,28

3B / Sportovní

2

 

Mladeč

24.5

21,58

3B / Klasické

1

Okrsková s.

Moravská Huzová

31.5

16,44

2B / Sportovní

3

 

Cholina

7.6

18,52

2B / Klasické

1

 

Měrotín

14.6

18,79

2B / Klasické

4

 

Haňovice

12.7

18,66

2B / Klasické

5

 

Odrlice

19.7

17,00

2B / Klasické

3

 

 Litovel

 26.7

 16,02

 2B / Sportovní

 1

 

Savín - Pinda

2.8

NP

2B / Klasické

12

 

Slavětín

9.8

18,95

2B / Klasické

4

 

Luká

30.8

16,49

2B / Sportovní

2

 

Olešnice

6.9

18,16

2B / Klasické

1

 

Hlubočky

13.9

21,49

3B / Sportovní

4

 

Vilémov

20.9

20,33

2B / Klasické

4

 

Nasobůrky

27.9

23,30

2B / Sportovní

7

Noční

October Cup - Babice

4.10

NP

2B / Sportovní

65

 

Š.Důl - Lenin

25.10

NP

2B / Sportovní

102

 

Ženy

Měrotín

14.6

23,46

2B / Klasické

2

 

Haňovice

12.7

22,56

2B / Klasické

1

 

Odrlice

19.7

21,29

2B / Klasické

2

 

Litovel

26.7

24,21

2B / Klasické

2

 

Savín - Pinda

2.8

22,41

2B / Klasické

1

 

Slavětín

9.8

22,59

2B / Klasické

1

 

Luká

30.8

24,42

2B / Sportovní

1

 

Olešnice

6.9

27,51

2B / Klasické

2

 

Hlubočky

13.9

22,15

2B / Sportovní

2

 

Nasobůrky

27.9

27,44

2B / Sportovní

1

Noční

October Cup - Babice

4.10

NP

2B / Sportovní

21

 

Š.Důl - Lenin

25.10

21,23

2B / Sportovní

20

 

 

TABULKY UMÍSTĚNÍ 2007

 

MUŽI 

MÍSTO

DATUM

ČAS

TYP HADIC

POŘADÍ

POZNÁMKA

Mor. Huzová

19.5

18,90

2B / Sportovní

1

 

Červenka

2.6

26,75

3B / Klasické

4

Okrsková s.

Cholina

2.6

21,56

2B / Klasické

5

 

Měrotín

16.6

20,57

2B / Klasické

2

 

Myslechovice

23.6

35,45

2B / Klasické

4

Rozhoz

Náměšť n.H.

30.6

24,40

3B / Klasické

6

 

Třebčín

1.7

30,50+31,09=61,59

2B / Klasické

10

Překážky

Haňovice

7.7

21,25

2B / Klasické

6

 

Loštice

14.7

40,31      :    44,37

2B / Sportovní

8

3 proudy

Pinda

21.7

18,71

2B / Klasické

4

 

Dětkovice

28.7

33,24

3B / Sportovní

23

H.E.

Litovel

4.8

18,18

2B / Sportovní

4

 

Slavětín

11.8

18,28

2B / Klasické

2

 

Ústín

18.8

18,68

2B / Klasické

2

 

Mor. Huzová

25.8

16,31

2B / Sportovní

1

 

Luká

1.9

17,18

2B / Sportovní

3

 

Troubelice

1.9

28,84

2B / Sportovní

17

Noční

Olešnice

22.9

17,90

2B / Klasické

2

 

Nasobůrky

29.9

20,39

2B / Sportovní

6

Noční

Hynkov

6.10

23,21

2B / Klasické

1

PS 12 Bez úprav

Š. Důl - Lenin

27.10

NP

2B / Sportovní

85

 

ŽENY

Náměšť

30.6

NP

2B / Klasické

3

 

Měrotín

16.6

NP

2B / Klasické

6

 

Třebčín

1.7

36,91+29,87=66,78

2B / Klasické

3

Překážky

Haňovice

7.7

24,70

2B / Klasické

1

 

Litovel

4.8

31,83

2B / Sportovní

3

 

Ústín

18.8

23,55

2B / Klasické

1

 

Odrlice

25.8

26,30

2B / Klasické

3

 

 

                                                                                                                                                                       

     

TOPlist